Aktualności

Webinar „Badania biorównoważności in vitro leków generycznych do stosowania miejscowego”

W czwartek, 17 września 2020 r., zostanie zaprezentowane seminarium internetowe przygotowane we współpracy z Hanson Research i Diteba Laboratories pod tytułem: „Badania równoważności biologicznej in vitro produktów generycznych do stosowania miejscowego: postępy i wyzwania w metodach walidowanych i zgodności z przepisami”. Aby wziąć udział w 45-minutowej prezentacji oraz interaktywnej sesji pytań i odpowiedzi, wymagana jest…

Kontynuuj 

Spektrometr CD JASCO w badaniach SARS-CoV-2

Znalezienie skutecznego remedium w walce z koronawirusem SARS-CoV-2, powodującym pandemię COVID-19 wymaga dokładnego poznania struktur białkowych związanych z tym patogenem. Jednym z urządzeń, doskonale nadających się do tego celu jest spektrometr dichroizmu kołowego firmy JASCO. Publikacje aplikacyjne JASCO, podsumowujące najnowsze prace badawcze z tej dziedziny, można znaleźć i pobrać w sekcji „Biblioteka” na naszej stronie…

Kontynuuj 

Uniflex DissoClean Mark1

Mamy przyjemność przedstawić Państwu DissoClean Mark1 japońskiej firmy Uniflex – nowy aparat z gamy urządzeń do laboratoriów farmaceutycznych, przeznaczony do mycia naczyń w aparatach do badania uwalniania. Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie aparatu.  

Kontynuuj 

Hanson SPEx

Firma Teledyne Hanson wprowadziła nowe urządzenie do szybkiej ekstrakcji substancji czynnych leków (API) do testów jednolitości zawartości (ang. content uniformity). Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie producenta.

Kontynuuj 

Szanowni Państwo,

Nie mogliśmy, niestety, spotkać się na Targach Eurolab z oczywistych przyczyn. Niemniej jednak pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji poprzez naszą stronę WWW, e-mail oraz telefon. Zapraszamy do skorzystania z tej formy komunikacji.

Kontynuuj 

22. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB 2020

Warszawa, 17-19 marca 2020 Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska nr C21 podczas 22. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB, które odbędą się w dniach 17-19 marca 2020 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Więcej informacji na stronie organizatora targów: http://targieurolab.pl

Kontynuuj 

Badanie oddziaływań międzymolekularnych metodą SPR

W dniach od 3-28 lutego 2020 roku w wybranych uczelniach i zakładach farmaceutycznych w Polsce będzie prezentowany system do badania oddziaływań międzymolekularnych metodą SPR (rezonansu plazmonów powierzchniowych) firmy Reichert, której jesteśmy przedstawicielem. Więcej szczegółowych informacji na temat tej techniki i oferowanych przez nas produktów do SPR można znaleźć na naszej stronie www w zakładce https://www.jasco.pl/produkty/life-science-instrumenty/surface-plasmon-resonance-spr-instruments/.

Kontynuuj 

Zmiana adresu firmy

Informujemy, że od dnia 28.10.2019 zmienił się adres siedziby naszej firmy. Nowy adres to ul. Lipińskiego 17/E, 30-349 Kraków. Prosimy o uwzględnienie tego faktu we wszelkiej korespondencji kierowanej do firmy ABL&E-Jasco Polska Sp z o.o.

Kontynuuj