Aktualności

Szanowni Państwo,

Nie mogliśmy, niestety, spotkać się na Targach Eurolab z oczywistych przyczyn. Niemniej jednak pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji poprzez naszą stronę WWW, e-mail oraz telefon. Zapraszamy do skorzystania z tej formy komunikacji.

Kontynuuj 

22. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB 2020

Warszawa, 17-19 marca 2020 Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska nr C21 podczas 22. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB, które odbędą się w dniach 17-19 marca 2020 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Więcej informacji na stronie organizatora targów: http://targieurolab.pl

Kontynuuj 

Badanie oddziaływań międzymolekularnych metodą SPR

W dniach od 3-28 lutego 2020 roku w wybranych uczelniach i zakładach farmaceutycznych w Polsce będzie prezentowany system do badania oddziaływań międzymolekularnych metodą SPR (rezonansu plazmonów powierzchniowych) firmy Reichert, której jesteśmy przedstawicielem. Więcej szczegółowych informacji na temat tej techniki i oferowanych przez nas produktów do SPR można znaleźć na naszej stronie www w zakładce https://www.jasco.pl/produkty/life-science-instrumenty/surface-plasmon-resonance-spr-instruments/.

Kontynuuj 

Zmiana adresu firmy

Informujemy, że od dnia 28.10.2019 zmienił się adres siedziby naszej firmy. Nowy adres to ul. Lipińskiego 17/E, 30-349 Kraków. Prosimy o uwzględnienie tego faktu we wszelkiej korespondencji kierowanej do firmy ABL&E-Jasco Polska Sp z o.o.

Kontynuuj 

POMIĘDZY NAUKAMI

Katowice, 19-20.09.2019 W imieniu naszej firmy oraz Wydziałowej Rady Samorządu Doktoranckiego Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach mamy przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz młodych doktorów do wzięcia udziału w kolejnej już edycji interdyscyplinarnej konferencji naukowej POMIĘDZY NAUKAMI, która odbędzie się w dniach 19-20 września 2019 roku. Jak co roku spotkamy się w…

Kontynuuj 

25th International Symposium on Separation Sciences

Łódź, 15-18 Września 2019 Pragniemy zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska podczas 25. Sympozjum Technik Separacyjnych. Sympozjum to poświęcona jest w głównej mierze zastosowaniu chromatografii w analizie środowiskowej i klinicznej. Organizatorzy przewidują udział wielu wybitnych specjalistów z zakresu chromatografii i technik pokrewnych.

Kontynuuj 

25 Polskiego Sympozjum Peptydowe

Wojanów k. Jeleniej Góry, 8-12.09.2019 Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska wystawienniczego podczas 25 Polskiego Sympozjum Peptydowego. Sympozjum poświęcone jest różnym obszarom badania peptydów, w tym biologii i chemii peptydów oraz białek. Organizatorzy zwracają szczególną uwagę na peptydy jako narzędzia w odkrywaniu leków. Więcej informacji na stronie organizatora: http://25pps.pl/

Kontynuuj 

62. Jubileuszowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Warszawa, 2-6 Września 2019 r. Szanowni Państwo, Wzorem lat ubiegłych, tradycyjnie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska wystawienniczego podczas 62. Jubileuszowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego który w tym roku odbywa się w Warszawie.

Kontynuuj